fbpx
VVasiak - Reklama Wideo Dron Audio & Strony Internetowe

VVasiak – Reklama Wideo Dron Audio & Strony Internetowe

Najnowsze wpisy

Kamila Wasiak

Wiosenne przebudzenie dla Kobiet: Podsumowanie niezwykłego wydarzenia!

Wielkie wydarzenie dla kobiet właśnie za nami. Jednak emocje wciąż są na najwyższym poziomie! „Wiosenne przebudzenie: Wspólna podróż do piękna” przyniosło niezapomniane chwile pełne inspiracji, motywacji i pozytywnej energii.

Wiosenne Przebudzenie dla Kobiet było nie tylko wyjątkowym wydarzeniem, ale również prawdziwą podróżą do piękna zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Gościliśmy trzy prelegentki:

Sylwia Sypek – Sylwia podzieliła się z nami kluczowymi zmianami, które możemy wprowadzić w swojej garderobie, aby wyrazić swoją osobowość w sposób autentyczny. Podkreśliła jak ważne jest, aby lubić siebie

Natalia Norkowska – Natalia od 6 lat pasjonuję się sztuką brafittingu. Jej misją jest pomaganie kobietom odkryć potencjał dobrze dopasowanej bielizny. Bez względu na rozmiar.
Wierzy, że prawidłowo dobrana bielizna może być kluczem do pewności siebie i poczucia piękna dla każdej kobiety.
Jej doświadczenie i zaangażowanie pozwalają tworzyć spersonalizowane rozwiązania. Poprawią one wygodę noszenia bielizny, ale także podnoszą samoocenę i radość z bycia sobą.
Często powtarza, że prawidłowo dobrana bielizna potrafi uskrzydlić każdą kobietę.

Katarzyna Juszczak – ○powiedziała o miłości do pięknej i zdrowej skóry, której fundamentem jest ogólny stan zdrowia, codzienna pielęgnacja oraz styl życia, a także o indywidualnym podejściu do Klienta w Gabinecie Kosmetologicznym TricoAn

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział, dzieląc się swoją energią i pasją.

To dopiero początek naszej wspólnej podróży, która obiecuje przynieść jeszcze więcej inspiracji i motywacji.
Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi kolejnymi wydarzeniami i spotkaniami, zapisz się do naszego Stowarzyszenia. Śledź nasze media społecznościowe. Razem możemy kontynuować naszą podróż do piękna i inspiracji!

Zapraszamy: KobietyNaSwoim.pl

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestniczkom „Wiosennego Przebudzenia: Wspólnej podróży do piękna” za Waszą obecność i za to, że wnieśliście do tego wyjątkowego dnia swoją niezastąpioną energię i entuzjazm. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

MENU

Przeczytaj także:

Dział sprzedaży:

kamila@vvasiak.pl

Adres:

86-300 GRUDZIĄDZ